Contacte

Contacte Escoles

Petit Estel - Llar d’Infants i Parvulari

Tel 93 785 27 86

C/Puig Novell, 18

08221 Terrassa

Escola Nova - Ed. Primària, ESO i Batxillerat

Tel 93 786 28 24

C/Puig Novell, 33

08221 Terrassa

Telèfons i e-mails

Petit Estel - Llar d’Infants i Parvulari

Tel 93 785 27 86

C/Puig Novell, 18

08221 Terrassa

Secretariat

secretaria@petitestellanova.cat

Petit Estel: Neus Mendiola, Elena Ibáñez i Elvira Fernández

La Nova: Montse Marinel·lo, Eva Alonso, Merche Infantes i Judit Benet

Comptabilitat i Recursos Humans

Luz Marina Rivera: lmarina@petitestellanova.cat

Laia Surdé: lsurde@petitestellanova.cat

Martí Ferran: mferran@petitestellanova.cat

rrhh@petitestellanova.cat

Coordinadora Llar d’Infants

Montse Ortega: mortega@petitestellanova.cat

Coordinadora Infantil

Mònica Coll: mcoll@petitestellanova.cat

Coordinadores Extraescolars

Núria Ferran: nferran@petitestellanova.cat

Montse Ferran: moferran@petitestellanova.cat

Escola Nova - Ed. Primària, ESO i Batxillerat

Tel 93 786 28 24

C/Puig Novell, 33

08221 Terrassa

Administració i Equip Directiu

Núria Ferran: nferran@petitestellanova.cat

Martí Ferran: mferran@petitestellanova.cat

Marta Ferran: martaferran@petitestellanova.cat

Montse Ferran: moferran@petitestellanova.cat

Direcció Escola

Directora: Marta Ferran - direccio@petitestellanova.cat

Coordinadores Educació Primària

Eva Zamora - ezamora@petitestellanova.cat

Marta Ferran - martaferran@petitestellanova.cat

Coordinadors ESO i Batxillerat

Elena Badosa - ebadosa@petitestellanova.cat

Mònica Bosch - mbosch@petitestellanova.cat

Sergi Cebrián - scebrian@petitestellanova.cat

Utilitzem galetes pròpies i de tercers per oferir els nostres serveis i recollir informació estadística. Si continua navegant, accepta la seva instal·lació i el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació a la nostra

Política de Cookies D'acord