Tutories

Tutories

Horari d’entrevistes

Llar d'infants

LL1
LL1 A:

Glòria Garcia: Dilluns de 09:30 a 10:30

LL1 B:

Núria Ylla: Dilluns de 09:30 a 10:30

LL2
LL2 A:

Queralt Sales: Dilluns de 10:30 a 11:30

LL2 B:

Laura Guillén: Dilluns de 10:30 a 11:30

Infantil

I3
I3 A:

Irene Solà: Dilluns de 11:00 a 12:00, Dimarts de 9:00 a 10:00 i Dijous de 11:00 a 12:00

I3 B:

Josephine Navarro: Dimarts de 12:00 a 13:00 i Dimecres de 11:00 a 12:00

I3 C:

Magda Resina: Dijous d'11:00 a 12:00 i Divendres de 09:00 a 10:00 i de 15:00 a 16:00

I4
I4 A:

Mireia Carreño: Dimarts de 10:00 a 10:30 i de 11:00 a 12:00, Dimecres de 10:00 a 10:30 i Dijous de 9:00 a 10:30

I4 B:

Míriam Ortiz: Dimecres de 11:00 a 12:00 i Divendres de 16:00 a 17:00

I4 C:

Noemí García: Dilluns de 10:00 a 11:00

I5
I5 A:

Elea Fernàndez: Dilluns de 15:00 a 16:30 i Dimarts de 9:00 a 11:00

I5 B:

Marta Adell: Dilluns d'11:30 a 12:00, Dimarts de 10:30 a 11:00, Dimecres de 11:30 a 12:00, Dijous de 10:00 a 11:00 i Divendres de 15:00 a 16:00

I5 C:

Elsa Moliné: Dimarts d'11:30 a 13:00, Dijous d'11:00 a 12:00 i Divendres d'11:00 a 12:00

Primària

1r curs
1rA:

Helena Cabré: Dilluns de 12:00 a 13:00 i Dijous de 10:30 a 11:30

1rB:

Alicia Lao: Dimarts de 12:00 a 13:00 i Dijous de 10:00 a 11:00

1rC:

Davinia Pujol: Dimecres de 9:00 a 10:00 i d'11:00 a 12:00

2n curs
2nA:

Clara Escorihuela: Divendres de 9:00 a 10:00 i Dimarts de 12:00 a 13:00

2nB:

Mireia Torrent: Dimarts de 15:00 a 16:00 i Dijous de 15:00 a 16:00

2nC:

Martina Urquizu: Dimecres de 12:00 a 13:00 i Dijous de 15:00 a 16:00

3r curs
3rA:

Anna Ribas: Dilluns de 9:00 a 10:00 i Dijous d'11:00 a 12:00

3rB:

Mònica Puig: Dilluns de 16:00 a 17:00 i Dijous de 12:00 a 13:00

3rC:

Laia Prat: Dimarts de 9:00 a 10:00 i Dimecres de 16:00 a 17:00

4t curs
4tA:

Laia Coma: Dimecres de 9:00 a 10:00 i Divendres de 9:00 a 10:00

4tB:

Àgueda Martin: Dimarts d'11:00 a 12:00 i Dijous de 16:00 a 17:00

4tC:

Mercè Riera: Dimecres de 9:00 a 10:00 i Dijous de 15:00 a 16:00

5è curs
5èA:

Andrea Lao: Dilluns de 15:00 a 16:00 i Dimecres de 12:00 a 13:00

5èB:

Ariadna Martínez: Dimecres de 12:00 a 13:00 i Dijous de 15:00 a 16:00

5èC:

Verónica Peinado: Dilluns de 12:00 a 13:00 i Dijous de 16:00 a 17:00

6è curs
6èA:

Marta Gazulla: Dilluns d'11:00 a 12:00 i Divendres de 15:00 a 16:00

6èB:

Glòria López: Dimarts d'11:00 a 12:00 i Divendres de 16:00 a 17:00

6èC:

Eva Zamora: Dimarts d'11:00 a 12:00 i Divendres de 9:00 a 10:00

Secundària

1r ESO
1r ESO A:

Sílvia Casellas: Dijous de 10:00 a 11:00

1r ESO B:

Cristina Martínez: Dimarts de 9:00 a 10:00

1r ESO C:

Marta Ribera: Dijous de 15:15 a 16:15

2n ESO
2n ESO A:

Maïta Serdà: Dijous de 10:00 a 11:00

2n ESO B:

Anna Canals: Dimecres de 11:30 a 12:25

2n ESO C:

Núria Bielsa: Divendres de 10:00 a 11:00

3r ESO
3r ESO A:

David Gorriz: Divendres de 12:25 a 13:20

3r ESO B:

Marta Martín: Dimarts de 11:30 a 12:25

3r ESO C:

Xavier Serra: Divendres de 12:25 a 13:20

4t ESO
4t ESO A:

Elvira Bernad: Dimlluns de 16:15 a 17:15

4t ESO B:

Daniel López: Divendres de 10:00 a 11:00

4t ESO C:

Pietat Cervera: Dimarts de 15:15 a 16:15

Batxillerat

1r BATXILLERAT
1BAT A

Sergi Cebrián: Dimecres de 16:15 a 17:15

1BAT B

Helena Sierra: Dimarts de 11:30 a 12:25

2n BATXILLERAT
2BAT A

Esther Ruiz: Dijous de 11:30 a 12:25

2BAT B

Judit Capdevila: Dilluns de 15:15 a 16:15

Utilitzem galetes pròpies i de tercers per oferir els nostres serveis i recollir informació estadística. Si continua navegant, accepta la seva instal·lació i el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació a la nostra

Política de Cookies D'acord