Tutories

Tutories

Horari d’entrevistes

Llar d'infants

LL1
LL1 A:

Glòria Garcia: Dimarts de 10:00 a 11:00

LL1 B:

Núria Ylla: Dimecres de 10:00 a 11:00

LL2
LL2 A:

Queralt Sales: Dilluns de 10:00 a 11:00

LL2 B:

Laura Guillén: Dilluns de 10:00 a 11:00

Infantil

I3
I3 A:

Sílvia Condeminas: Dimecres de 10:00 a 11:00 i Divendres de 9:45 a 10:30

I3 B:

Josephine Navarro: Dilluns de 15:00 a 16:00 i Divendres de 11:00 a 12:00

I3 C:

Magda Resina: Divendres d'11:45 a 12:30 i Dijous de 15:00 a 16:00

I4
I4 A:

Mireia Carreño: Dilluns de 9:30 a 10:30 i Dimecres de 9:30 a 10:30

I4 B:

Míriam Ortiz: Dilluns de 11:30 a 12:30 i Dimarts de 12:00 a 12:45

I4 C:

Elsa Moliné: Dilluns de 10:30 a 11:30 i Dimecres de 12:00 a 13:00

I5
I5 A:

Elea Fernàndez: Dilluns de 9:00 a 10:00 i Divendres de 9:00 a 10:00

I5 B:

Marta Adell: Dimarts de 9:45 a 10:30 i Divendres de 9:30 a 10:30

I5 C:

Txell Balanyà: Dilluns de 9:00 a 10:00 i Dimarts de 12:30 a 13:00

Primària

1r curs
1rA:

Helena Cabré: Dilluns de 9:00 a 10:00 i Dimecres d'11:00 a 12:00

1rB:

Laura Gutiérrez: Dimarts de 9:00 a 10:00 i de 15:00 a 16:00

1rC:

Mònica Puig: Dilluns i Dimecres 9:00 a 10:00

2n curs
2nA:

Clara Escorihuela: Dimarts de 9:00 a 10:00 i Dimecres de 16:00 a 17:00

2nB:

Mireia Torrent: Dilluns de 16:00 a 17:00 i Divendres de 9:00 a 10:00

2nC:

Mercè Riera: Dimecres de 12:00 a 13:00 i Divendres de 15:00 a 16:00

3r curs
3rA:

Martina Urquizu: Dimarts de 15:00 a 16:00 i Divendres de 12:00 a 13:00

3rB:

Laia Prat: Dilluns de 10:30 a 11:30 i Dimecres de 15:00 a 16:00

3rC:

Alicia Lao: Dimarts d'11:00 a 12:00 i Divendres de 10:30 a 11:30

4t curs
4tA:

Àgueda Martín: Dilluns de 12:00 a 13:00 i Dimarts de 16:00 a 17:00

4tB:

Paula Baeza: Dilluns d'11:00 a 12:00 i Dimecres de 15:00 a 16:00

4tC:

Mireia Montcada: Dimarts d'11:00 a 12:00 i Dijous de 15:00 a 16:00

5è curs
5èA:

Andrea Lao: Dimarts i Dimecres d'11:00 a 12:00

5èB:

Sara Baco: Dilluns de 16:00 a 17:00 i Dijous de 15:00 a 16:00

5èC:

Sergio Tenorio: Dimarts de 9:00 a 10:00 i Divendres de 15:00 a 16:00

6è curs
6èA:

Glòria López: Dilluns d'11:00 a 12:00 i Dijous de 16:00 a 17:00

6èB:

Marta Gazulla: Dilluns de 15:00 a 16:00 i Dijous de 10:00 a 11:00

6èC:

Eva Zamora: Dimarts de 16:00 a 17:00 i Divendres de 9:30 a 10:30

Secundària

1r ESO
1r ESO A:

Gessamí Deu: Divendres de 9:00 a 10:00

1r ESO B:

Laura Gómez: Dimarts de 9:00 a 10:00

1r ESO C:

Jordi Pujolà: Divendres de 12:25 a 13:20

2n ESO
2n ESO A:

Maïta Serdà: Dilluns de 16:15 a 17:15

2n ESO B:

Anna Canals: Dilluns de 11:30 a 13:20

2n ESO C:

Marta Ribera: Dijous de 16:15 a 17:15

3r ESO
3r ESO A:

Ramona Labarias: Dijous de 10:00 a 11:00

3r ESO B:

Marta Martín: Dilluns de 15:15 a 16:15

3r ESO C:

Xavier Serra: Divendres de 11:30 a 12:25

4t ESO
4t ESO A:

Elvira Bernad: Dimecres de 15:15 a 16:15

4t ESO B:

Daniel López: Dilluns de 10:00 a 11:00

4t ESO C:

Pietat Cervera: Divendres de 10:00 a 11:00

Batxillerat

1r BATXILLERAT
1BAT A

Sergi Cebrián: Dijous de 15:15 a 16:15

1BAT B

Helena Sierra: Dijous de 9:00 a 10:00

2n BATXILLERAT
2BAT

Esther Ruiz: Dimarts de 15:15 a 16:15

Utilitzem galetes pròpies i de tercers per oferir els nostres serveis i recollir informació estadística. Si continua navegant, accepta la seva instal·lació i el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació a la nostra

Política de Cookies D'acord